Foxit Reader darmowy program do czytania PDF

Foxit Reader to darmowy program do PDFów (Portable Document Format). Jego największą wielką zaletą jest błyskawiczne otwieranie PDF-ów, prócz tego niskie zużycie zasobów systemu.
Program Foxit Reader download pozwala otworzenie jednocześnie więcej niż jednego dokumentu i przełączanie się między nimi za pomocą sprawdzonego mechanizmu zakładek. Dostępna jest też funkcja szybkiego wyświetlenia dokumentu w postaci tekstowej, jak i zapisanie całości w pliku tekstowym. Wbudowana funkcja linijki pozwoli zmierzyć poszczególne detale. Specjalistyczne funkcje komentowania pozwalają na podkreślanie, kolorowanie czy dodawanie notatek/uwag do konkretnych elementów dokumentu, w wygodny sposób pozwolą pracować z cyfrowym dokumentem jak ze słowem drukowanym. Wprowadzone w ten metodę zmiany mogą zostać zapisane w formacie PDF, co umożliwia w łatwy sposób na redagowanie/poprawianie dokumentu pakiety biurowe w wypadku pracy nad nim więcej niż jednej osoby.

Uwaga: żeby użytkować program w języku polskim powinno się ściągnąć i zainstalować spolszczenie; biuro możliwe jest też pobranie spolszczenia bezpośrednio z kodu, jeżeli już numer właśnie dostępnej wersji spolszczenia jest dokładnie taki sam jak zainstalowanego kodu.